Databáze přidělených rádiových kmitočtů podle vydaných přídělů a individuálních oprávnění

Seznam individuálních oprávnění letecké pohyblivé služby:

Např. 25.10.2021
Nalezeno 3447 záznamů, zobrazuji 181 - 200
Volací značkaČíslo referencePlatnost doseřadit sestupně
OKZUU2924044231.01.2022
OKKVL24044431.01.2022
OK711924046731.01.2022
OK662024048731.01.2022
OKMTF24049531.01.2022
OKHUD0424051231.01.2022
OKCUD4424051331.01.2022
OKJUD0424051431.01.2022
OKJUQ3524051531.01.2022
OKRAU0724051731.01.2022
OKLUG4124051831.01.2022
OKKUU5624051931.01.2022
BENE RADIO; BENE ATIS24059131.01.2022
OK575124059231.01.2022
ČÁSTKOVICE RADIO24059931.01.2022
DISPEČINK.LIBEREC.RADIO24060531.01.2022
OKCNC24060731.01.2022
OKLRB24062631.01.2022
OK570824066531.01.2022
OKRAF24067331.01.2022

Stránky

Top