Databáze přidělených rádiových kmitočtů podle vydaných přídělů a individuálních oprávnění

Seznam individuálních oprávnění letecké pohyblivé služby:

Např. 03.06.2020
Nalezeno 3306 záznamů, zobrazuji 1 - 20
Volací značkaČíslo referencePlatnost doseřadit sestupně
OKEME22207030.06.2020
OKTAL0122216730.06.2020
OKSUS5922222430.06.2020
OKCUU0222222730.06.2020
OKIFO22234430.06.2020
OKTUR0322241530.06.2020
OKAML22249930.06.2020
OK550522254030.06.2020
OKPWR16595330.06.2020
OKTUR0622257930.06.2020
OKTUD0522272430.06.2020
OKTAU5822279630.06.2020
OKUUR2222297430.06.2020
OKTAR2424032230.06.2020
OK531722303331.07.2020
OKUUL1222305031.07.2020
OKUWC2722307031.07.2020
OKNUO4822321231.07.2020
OKEML22322731.07.2020
OKRAX0222328931.07.2020

Stránky

Top