Databáze přidělených rádiových kmitočtů podle vydaných přídělů a individuálních oprávnění

Seznam individuálních oprávnění letecké pohyblivé služby:

Např. 20.09.2019
Nalezeno 3240 záznamů, zobrazuji 61 - 80
Volací značkaseřadit sestupněČíslo referencePlatnost do
FLYING OPC25858530.11.2023
FOLLOW24245830.06.2023
FRÝDLANT RADIO24674730.11.2023
FRYMBURK RADIO24702430.09.2022
GLOBAL BRNO24739830.09.2022
GLOBAL OSTRAVA24740230.09.2022
GLOBAL PRAHA24740530.09.2022
HATĚ RADIO26437131.05.2024
HELIPORT OSTRAVA RADIO24867031.10.2022
HLV10125928.02.2023
HODKOVICE RADIO24736030.09.2022
HOŘICE RADIO24538931.08.2023
HOŘOVICE RADIO24571430.11.2023
HOSÍN RADIO24697330.09.2022
HRADČANY RADIO24159531.01.2024
HRADIŠTĚ RADIO25510330.06.2023
HRANICE RADIO24656831.08.2022
HRONOV RADIO25907830.11.2023
INSPEKCE OPERACNI, INSPEKTOR 01 - 2123777331.10.2021
JAROMER RADIO24702931.12.2023

Stránky

Top