Databáze přidělených rádiových kmitočtů podle vydaných přídělů a individuálních oprávnění

Seznam individuálních oprávnění letecké pohyblivé služby:

Např. 26.09.2021
Nalezeno 3441 záznamů, zobrazuji 241 - 260
Volací značkaseřadit vzestupněČíslo referencePlatnost do
OKYUL4027615231.08.2025
OKYUL3826428331.05.2024
OKYUL0226528931.07.2024
OKYUJ0326938431.12.2024
OKYUI8826935431.12.2024
OKYUI7926408731.05.2024
OKYUI7626984531.12.2024
OKYUF5826514331.07.2024
OKYUD3427510130.06.2025
OKYUD2926964231.12.2024
OKYUD2824283830.04.2022
OKYUD1422205931.03.2025
OKYUA9926669731.08.2024
OKYUA9828157728.02.2026
OKYUA9526042431.01.2024
OKYUA9426470730.06.2024
OKYUA9326420631.05.2024
OKYUA9226378531.05.2024
OKYUA9126296530.04.2024
OKYUA8026463330.06.2024

Stránky

Top