Databáze přidělených rádiových kmitočtů podle vydaných přídělů a individuálních oprávnění

Seznam individuálních oprávnění letecké pohyblivé služby:

Např. 27.09.2020
Nalezeno 3381 záznamů, zobrazuji 21 - 40
Volací značkaČíslo referenceseřadit sestupněPlatnost do
OKRED15988931.10.2024
OKCAR16009030.11.2024
OKTVL16032331.12.2023
OKTVM16032431.12.2023
OKDSP16114730.11.2024
OK400716118430.11.2024
SIT16234631.12.2024
OKXLS16274531.01.2025
OKKUD1716279331.01.2025
PRAHA RESCUE16289131.12.2023
OKMAN16427631.03.2025
OKTVP16511931.01.2024
OKSLD16606131.03.2025
OKMEP16664331.05.2025
OKDSH16733330.04.2025
OKAMT16801830.06.2025
OKOUS1216809430.06.2025
OKVLK16818630.06.2025
OKOGB17304830.11.2020
OKLEK17469328.02.2021

Stránky

Top